Nasz zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych projektantek i dekoratorek wnętrz. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałyśmy na rynku krajowym oraz w Wielkiej Brytanii. Nasze projekty realizujemy z największą starannością i dopieszczeniem najmniejszego szczegółu. Jesteśmy pozytywnymi Kreaturami, które oprócz projektowania wnętrz zajmują się realizowaniem swoich pasji. Jakie to pasje? Malowanie, wycinanie, dzierganie, klejenie…. Jednym słowem tworzymy i kreujemy jak na Kreatury przystało.

01

Marysia

Architekt krajobrazu i projektantka wnętrz. Perfekcjonistka – niedopracowany projekt nie ma przy niej racji bytu. Zawsze słucha potrzeb klientów. Wnętrza jej projektu są więc połączeniem niepowtarzalności i dobrego stylu. Miłośniczka kryminałów i podróży. W wolnej chwili maluje oraz decoupage’uje.

02

Ewelina

Projektantka i dekoratorka wnętrz. Kopalnia nietuzinkowych pomysłów i funkcjonalnych rozwiązań. Lubi pracę z ludźmi. Sumienna i staranna – praca nad projektem pochłania ją bez reszty co gwarantuje idealny efekt finalny. Pasjonatka mody i motoryzacji. Kocha psy, w szczególności pewnego uroczego rodezjana.